Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Teknoloji / Yazılım Rehberi / Selfie çekme uygulamaları

Selfie çekme uygulamaları

Selfie çekmeyi seviyorsanız, çekim için özel efektler sunan ücretsiz uygulamaları kullanmanız selfie keyfinize keyif katacaktır. Çekimlerinizi daha çok beğeneceksiniz. Piyasada bir sürü selfie çekme uygulaması var. Bunlardan en iyilerini sizler için bir araya getirdik.

1. Facetune (Android, iOS)

Facetune selfie meraklılarına ileri derecede rötuş özellikleri sunuyor. Diş beyazlatmak ve parlatmak, cildinizi yumuşatmak, gözünüzün altında koyu halkaları gidermek, göz rengini değiştirmek, yüz yapısını (çene kemikleri, yanaklar, burun, vb) yeniden şekillendirmek, saçınızı düzenlemek, sanal makyaj uygulamak, arka planlar, özel filtreler, efektler eklemek ve sosyal ağlarda herkesle sonucu paylaşabilmek gibi özelliklere sahip.

facetune

2. Retrica (Android, iOS)

Retrica gerçek sanatsal ifadeler ile selfie fotoğraflarınıza renk katar. Selfie görüntü almadan önce bir çırpıda 100’den fazla filtreler ile fotoğraflarınızı güzelleştirerek önizleme sağlar.

retrica uygulaması

retrica uygulaması

3. Aviary Photo Editor (Android, iOS)

Aviary güçlü bir fotoğraf editörü uygulaması ve metin ekleyerek tek dokunuşla otomatik geliştirme, güzel fotoğraf efektleri ve çerçeveler, eğlenceli çıkartmalar, renk dengesi ve çizim, programları kırpma gibi özellikler içeriyor.  Ayrıca kırmızı göz düzeltme, lekeleri çıkarmak ve dişleri beyazlatmak gibi kozmetik araçları mevcut.

aviary photo editör uygulaması

aviary photo editör uygulaması

4. Perfect365 (Android, iOS)

Perfect365 kötü cilt veya kötü makyajlı zamanlarınızda selfie görüntü alırken hızlı ve doğal görünümlü rötuşlar sağlar. Uygulamada gözler, yanaklar ve dudaklar için yeni renkler oluşturacak 20’den fazla güçlü güzelleştirme özellikleri var.

Perfect uygulaması

Perfect uygulaması

5. Photo Wonder (Android, iOS)

Photof Wonder çekim sırasında gerçek zamanlı efektleri sağlar ve güzel fotoğraflar almanıza olanak tanır. Fotoğraflarınızı kırpıp, döndürebilir ve istediğiniz gibi parlaklık, kontrast ve doygunluk sağlayabilirsiniz. Güzelleştirme seçenekleri ile yüzünüzde cilt tonu, yüz cilası, akne kaldırma, göz genişleme ve zayıflama gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz: Android | iOS

Photo wonder uygulaması

Photo wonder uygulaması

Kaynak : Teknolojoku.com sitesinden derlenmiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.